Horizontálne žalúzie

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Horizontálne žalúzie sú stále najrozšírenejším spôsobom protislnečnej ochrany

Horizontálne žalúzie chránia nielen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v miestnosti, ale chránia aj Vaše súkromie.

Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a široké spektrum farieb dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a tak vytvoriť príjemnú atmosféru podľa Vášho vkusu.

Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a najmä cenová dostupnosť.

Horizontálne žalúzie ISOLINE

  • Horizontálne žalúzie sú základným modelom produktovej rady ISOLINE určenej pre prakticky všetky typy plastových a drevených okien. Je vyrábaná a dodávaná s plastovými bočnými krytkami prevodoviek. Vďaka konštrukčnému riešeniu krytiek je možné pri montáži žalúzie upravovať polohu prevodoviek, a to v rozmedzí 5mm.

 

 

Jej výhodou je najmä jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť. Hlavne kvôli tomu sa stali najpoužívanejšími žalúziami pre plastové okná a euro okná.

 

 

 

Horizontálne žalúzie INSOLINE LOCO

  • Jedná sa o model produktového radu ISOLINE  určenej pre prakticky všetky druhy plastových okien. Žalúzie sa vyrábajú a dodávajú so zaoblenou krycou lištou LOCO, ktorá vďaka svojmu dizajnu dotvára celkovú vizáž moderného interiéru. Krycia lišta je zakončená tenkými plastovými krytkami rovnakej farby. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.

 

 

Technické i estetické vykonanie tejto žalúzie ju stavia do pozície špičkového modelu produktovej rady ISOline, najlepšieho modelu žalúzie v celej typovej ponuke žalúzií. Jej výhodou je estetičnosť a cenová dostupnosť.

 

 

 

Horizontálne žalúzie INSOLINE PRIM

  • Prichádzame na trh s novou generáciou INSOLINE žalúzii. Sú nástupcom generácii INSOLINE a INSOLINE LOCO. Spája všetky technické prednosti týchto dvoch typov. Vďaka spojeniu horného profilu a krycej lišty v jeden celok vzniklo kompaktné riešenie, ktoré odstraňuje nedostatky predchádzajúcich generácii.