Hliníkové okná a dvere

Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

Solídne i trvalé – hliníkové systémy a ich rôznorodé riešenie spĺňajú všetky požiadavky projektantov


Od dlhšieho času rastúci dopyt na netypické a dobre technologicky rozvinuté hliníkové konštrukcie sa stal hlavným podnetom na rozvoj našej ponuky o hliníkové systémy.

Systémy hliníkových profilov nájdu uplatnenie vo výrobe ľahkých ochranných stien, zimných záhrad, priestorových konštrukcií ako aj okien a dverí.

Naša spoločnosť už veľa rokov vykonáva ďaleko technologicky rozvinuté výrobky z hliníkových systémov, ktoré našli uplatnenie vo verejných objektoch, viacrodinných stavbách, v reštauráciách ako aj u súkromných investorov. V oblasti hliníkových systémov spolupracuje s firmou PONZIO, ktorá sa vďaka svojim 65-ročným skúsenostiam a tradícií dostala na čelo najväčších profesionálnych dodávateľov hliníkových profilov.

Konštrukcie značky

vykonané z hliníka zaisťujú vysoký úžitkový a estetický štandard, vďaka veľmi dobrým statickým vlastnostiam sa odporučujú ako výrobok vysokej pevnosti a odpornosti voči nepriaznivým podmienkam, zároveň poveternostným ako aj mechanickým.

Nami predávané hliníkové konštrukcie sú štandardne vybavené vysoko-kvalitným kovaním a zámkami, zaisťujúc komfortné používanie na dlhé roky. Vďaka originálnej, striebornej farbe kľučiek a závesov získavajú výnimočný vzhľad.

V nami predávaných oknách, dverách, hliníkových vitrínach sa môžu použiť rôzne druhy výplne /sklo, hliníkové panely, sádrokartóny, drevotrieska/  poďla predstáv a požiadaviek investorov.

Použité hliníkové profili na výrobu okien, dverí, vitrín a fasád, sú podrobené anodovaniu, alebo lakovaniu garantujúc vysokú kvalitu vonkajšieho povrchu /značka kvality Qualicoat/ a ľubovoľnosť v oblasti farebného prevedenia. Vybrať si môžete predsa farby z palety RAL, rustikálne, imitáciu dreva ako aj profile v dvojstrannom farebnom dekóre.

Široká paleta farebného prevedenia RAL