Pozor: Otvorí sa v novom okne. PDFTlačiťE-mail

 

 

Každý, kto chce vymeniť okná, alebo zamontovať okná v novom dome môže to urobiť vedome, ak príjme ako východisko úplne nové a lepšie riešenie ako to, ktoré bolo možné doteraz. Okná a dvere našej spoločnosti ponúkajú dizajn budúcnosti, a to vďaka technológiám, ktoré zdvihnú cenu domu, alebo bytu. Nami ponúkané riešenia sú koncepčné systémy, ktoré sa môžu prispôsobiť individuálnym potrebám každého zákazníka.

Ak od nových okien a dverí očakávaš komfort a berieš tiež na pozornosť rastúce ceny energie, tak sa musíš oboznámiť s bohatou a výhodnou ponukou.

Naše okná to je správne rozhodnutie!
Rozhodni sa dobre, nech už spoznáš, prečo je práve správne vybrať okná značky

1. Úspora energie

Naše okná vďaka použitiu profilov a skiel o veľmi vysokých tepelnoizolačných parametroch dovoľujú znížiť náklady na energiu do 75 % v pomere do starých drevených okien, zaisťujúc pri tom komfort ovzdušia v miestnosti.

2. Estetika

Naše okná vás zaskočia bohatstvom tvarov a farieb. Sú dostupné nielen v klasických tvaroch a farbách, ale tiež môžu byť dostupné v rôznych formách, tvaroch a originálnych farbách, v súlade s najnovším trendom.

3. Kvalita vonkajších povrchov

Unikátny recept hmoty na výrobu profilov PVC, z ktorej sú vyhotovené naše okná, zaisťujú trvácnu ochranu pred zašpinením a tiež trvanlivosť farby.

4. Tesnenie

Široký povrch prítlačného tesnenia zaistí naším oknám nepriepustnosť, chrániac pred vetrom, dažďom. prachom a stratou tepla.

5. Stabilita

Na výrobu okien sa využívajú najlepšie a už preverené profily PVC, dodatočne vystužené špeciálnymi oceľovými tvárnicami s optimálnymi statickými vlastnosťami. Vďaka tomu každý majiteľ týchto okien čerpá radosť z ich vlastníctva a používania po dlhé roky.

6. Jednoduché čistenie

Umývanie našich okien je detsky jednoduché. Antistatická hmota ako aj šikmý základ rámu /bez lievikov/ dovolí umývanie okien s normálnym čistiacim prostriedkom.

7. Opatrenia proti vlámaniu

Čím ľahší je prístup cez okno do vnútra domu / napr. na prízemí/, tým lepšie by malo byť to okno chránené. Naše okná sú vyhotovené z profilov, ktoré umožňujú využitie rôznych bezpečnostných opatrení proti vlámaniu.

8. Akustická izolácia

Viackomorová konštrukcia profilov v oknách zmenšuje hranicu hluku v každom dome alebo byte, Vďaka súborom skiel rôznej hrúbky môžeme sa tešiť tichom.

NAŠA PRÁCA: